HAFTALIK DERS PROGRAMI

ZAMAN

PAZARTESİ

SALI

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

07:30-08:00

Okula Geliş

Okula Geliş

Okula Geliş

Okula Geliş

Okula Geliş

08:00-08:30

Sabah Kahvaltısı

Sabah Kahvaltısı

Sabah Kahvaltısı

Sabah Kahvaltısı

Sabah Kahvaltısı

08:30-09:00

İlgi köşelerinde Serbest Zaman Etkinliği

Bahçede Büyük Oyun Elemanlarıyla oyun

İlgi köşelerinde Serbest Zaman Etkinliği

Bahçede Büyük Oyun Elemanlarıyla oyun

Oyun odasında Bireysel ve Grup oyunları

09:00-09:30

Çember Saati

Çember Saati

Çember Saati

Çember Saati

Çember Saati

09:30-10:00

Dil Etkinliği

Kitap Çalışması

Drama-Dramatizasyon

Yaratıcı düşünce/Akıl oyunları

Drama-Dramatizasyon

10:00-10:30

Fen -Deney Etkinliği

Dil Etkinliği

Dil Etkinliği

Gems

 Dil Etkinliği

10:30-11:00

Dans/Jimnastik

Gems

Doğa çalışmaları

Hikaye Etkinliği

Satranç

11:00-11:30

Hikaye Etkinliği

Müzik/Ritim Çalışmaları-Orff

Görsel Sanatlar

Fen ve Matematik  Etkinliği

Temalı Sanat Etkinlikleri

11:30-12:00

Temalı Sanat Etkinlikleri

Drama-Dramatizasyon

Müzik / Ritim Çalışmaları-Orff

Kitap Çalışmaları

Yaratıcı Çalışmalar/Akıl Oyunları

12:00-12:30

Öğle Yemeği

Öğle Yemeği

Öğle Yemeği

Öğle Yemeği

Öğle Yemeği

12:30-13:00

Dinlenmeye Hazırlık/Yarım gün öğrencileri için çıkış saati

Dinlenmeye Hazırlık/Yarım gün öğrencileri için çıkış saati

Dinlenmeye Hazırlık/Yarım gün öğrencileri için çıkış saati

Dinlenmeye Hazırlık/Yarım gün öğrencileri için çıkış saati

Dinlenmeye Hazırlık/ Yarım gün öğrencileri için çıkış saati

13:00-14:00

Dinlenme

Dinlenme

Dinlenme

Dinlenme

Dinlenme

14:30-15:00

Müzik / Ritim Çalışmaları-Orff

Görsel Sanatlar

Yaratıcı Düşünce/Akıl Oyunları

Mutfak Atölyesi

Akıllı Tahta Aktiviteleri

15:00-15:30

İkindi Kahvaltısı

İkindi Kahvaltısı

İkindi Kahvaltısı

İkindi Kahvaltısı

İkindi Kahvaltısı

15:30-16:00

Dil Etkinliği

Dil Etkinliği

Dil Etkinliği

Dil Etkinliği

Doğa çalışmaları

16:00-16:30

Toplanma ve Servis öğrencileri için çıkış

Toplanma ve Servis öğrencileri için çıkış

Toplanma ve Servis öğrencileri için çıkış

Toplanma ve Servis öğrencileri için çıkış

Toplanma ve Servis öğrencileri için çıkış

16:30- 17:30

Masa Oyunları

İlgi köşelerinde çalışmalar (Blok-Evcilik-Sanat)

Hikaye Etkinliği

Masa Oyunları

İlgi köşelerinde çalışmalar (Blok-Evcilik-Sanat)

17:30-18:30

Serbest Oyun/Okuldan ayrılış saati

Hikaye Etkinliği/Okuldan ayrılış saati

Serbest Oyun/Okuldan ayrılış saati

İlgi köşelerinde çalışmalar/Okuldan ayrılış saati

Hikaye Etkinliği/Okuldan ayrılış saati